COMAIR ROTRON SD48B2 Ventilator
Artikelnummer:
SD48B2
Comair Rotron SD48B2 48V 60mA 3W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$51,63
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Comair Rotron |
| Model: | SD48B2 |
| spanning: | 48V |
| Snelheid (RPM): | 3500 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 60 mA |
| Vermogen: | 3W |
| Lawaai: | 47,6 dBA |
| Luchtstroom: | 35,0 CFM (0,991 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 42 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,152 in H2O (37,9 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
47,6 dBA |
| Luchtstroom |
35,0 CFM (0,991 m?/min) |
| Stroom |
3(w) |
| Spanning |
48V |
| Toerental |
3500 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “COMAIR ROTRON SD48B2 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.