ventilator ebm-papst RER125-19/14N
Artikelnummer:
RER125-19/14N
Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 138mm Dia Bal 64,7 CFM (1,81m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,75
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER125-19/14N |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 64,7 CFM (1,81m³/min) |
| Lawaai: | 47,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.5 W |
| RPM: | 2650 RPM |
| Breedte: | 35,00mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | RER125N |
| Afmetingen: | Rond - 138mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 167°F (-30 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 138X35MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 138mm Dia Bal 64,7 CFM (1,81m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 62500 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RER125-19/14N fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.