ebm-papst RER120-26/14/2TDP ventilator
Artikelnummer:
RER120-26/14/2TDP
Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 120mm Dia Bal 221,9 CFM (6,21m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$158,52
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER120-26/14/2TDP |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 221,9 CFM (6,21 m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 78 W |
| RPM: | 6100 TPM |
| Breedte: | 54,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | RER120TD |
| Afmetingen: | Rond - 120mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 120X54MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 120mm Dia Bal 221,9 CFM (6,21m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RER120-26/14/2TDP fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.