RUILIAN RBH7530B1 fan
Artikelnummer:
RBH7530B1
Ventilator Blower 12VDC Rechthoekig/Rond - 75mm L x 75mm H Bal 13,5 CFM (0,38m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,74
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RBH7530B1 |
| Lawaai: | 43,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 13,5 CFM (0,38m³/min) |
| Vermogen (watt): | 5.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | RUILIAANS |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 75mm L x 75mm H |
| Breedte: | 30,00mm |
| Statische druk: | 0,690 in H2O (171,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen vergrendelde rotor, polariteitsbeveiliging |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | hiFLOW |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 12VDC Rechthoekig/Rond - 75mm L x 75mm H Bal 13,5 CFM (0,38m³/min) 2 Draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “RUILIAN RBH7530B1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.