XINRUILIAN RBH1881B4 fan
Artikelnummer:
RBH1881B4
Ventilatorblazer 48VDC Rechthoekig/rond - 182mm L x 171mm H Bal 136,8 CFM (3,87m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$79,53
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RBH1881B4 |
| Lawaai: | 63,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 136,8 CFM (3,87m³/min) |
| Vermogen (watt): | 52.8 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 2000 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | XINRUILIAN |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 182mm L x 171mm H |
| Breedte: | 82,00mm |
| Statische druk: | 2,510 in H2O (625,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, polariteitsbescherming, snelheidssensor (toerental), PWM-snelheidsregeling |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | hiFLOW |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 48VDC Rechthoekig/rond - 182mm L x 171mm H Bal 136,8 CFM (3,87m³/min) 4 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
63,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “XINRUILIAN RBH1881B4 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.