Omron R89F-MS0938HP ventilator
Artikelnummer:
R89F-MS0938HP
R89F-MS0938HP Omron 240 V AC Axiaal ventilator 92 x 92 x 38mm 1,5m³/min 4,5W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | R89F-MS0938HP |
| Fabrikant: | Omron |
| Breedte: | 92 mm |
| Luchtstroom: | 1,5m³/min |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 92 x 92 x 38mm |
| Voedingsspanning: | 100 鈫?240 V ac |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Hoogte: | 38 mm |
| Stroomverbruik: | 4.5W |
| Diepte: | 92 mm |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Maximale stroom: | 80 mA |
| Richting van de bocht: | Vooruit |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
1,5m³/min |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R89F-MS0938HP Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.