Sunon MB40201VX-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
MB40201VX-000U-A99
SUNON MB40201VX-000U-A99 12V 1.38W 2 draden Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,15
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | MB40201VX-000U-A99 |
| RPM: | 8200 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Luchtstroom: | 10,8 CFM (0,302m³/min) |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Serie: | MagLev庐 MB |
| Statische druk: | 0,270 in H2O (67,2 Pa) |
| Lawaai: | 27,5 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X20MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Andere namen: | 259-1630 MB40201VX-000U-A99-ND MB40201VX000UA99 Q6995651B |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Vapo-Drager鈩?/td> |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 1.38W |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.115A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
27,5 dB(A) |
| Luchtstroom |
10,8 CFM (0,302m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon MB40201VX-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.