Interfan PM053-115-1225BT-4 ventilator
Artikelnummer:
PM053-115-1225BT-4
Interfan PM053-115-1225BT-4 Ventilator AC 115V 120x120x25mm Sq 53CFM 1900RPM 38dBA 11.8Oz Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,24
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PM053-115-1225BT-4 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 53 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium |
| Geluidsniveau: | 38 dBA |
| Vermogen: | 13 W |
| Serie: | PM serie |
| Grootte: | 4,7 x 1 (120 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 1900 RPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 11,8 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
38 dBA |
| Luchtstroom |
53 CFM |
| Stroom |
13 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
1900 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Interfan PM053-115-1225BT-4 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.