Interfan PM037-230-8038BT-4 ventilator
Artikelnummer:
PM037-230-8038BT-4
Interfan PM037-230-8038BT-4 Ventilator AC 230V 80x80x38mm Sq 37CFM 2700RPM 39dBA 10.3Oz Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PM037-230-8038BT-4 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 37 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium |
| Geluidsniveau: | 39 dBA |
| Vermogen: | 12 W |
| Serie: | PM serie |
| Grootte: | 3,2 x 1,5 (80 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2700 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 10,3 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
39 dBA |
| Luchtstroom |
37 CFM |
| Stroom |
12 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
2700 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Interfan PM037-230-8038BT-4 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.