Delta PFB1224GHE ventilator
Artikelnummer:
PFB1224GHE
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,17
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Snelheid (RPM): | 4800 TPM |
| Luchtstroom: | 217,8 CFM (6,10 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | PFB |
| Statische druk: | 1,075 in H2O (267,8 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM 24VDC DRAAD |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 26,5 VDC |
| Vermogen (watt): | 32.40W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140¡ãF (-10 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 1.35A |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
217,8 CFM (6,10 m/min) |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
4800 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta PFB1224GHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.