NMB 2406KL-05W-B50 ventilator
Artikelnummer:
2406KL-05W-B50
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Spanning:: | 24V |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.13A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 15 mm |
| Fabrikant: | NMB |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spanning |
24(V) |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2406KL-05W-B50 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.