Orion OD8038-12HBXE10A ventilator
Artikelnummer:
OD8038-12HBXE10A
Orion Ventilatoren OD8038-12HBXE10A DC-ventilator vierkant 12V 13500RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD8038-12HBXE10A |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 105 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 4.1 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 62,3 dBA |
| Vermogen: | 49 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 7400 RPM |
| Serie: | OD8038-XE-serie |
| Speciale kenmerken: | Open Collector Tach-uitgang en PWM |
| Grootte: | 3,15 x 1,5 (80 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 13500 TPM |
| Statische druk: | 1,3 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,46 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,3 dBA |
| Luchtstroom |
105 CFM |
| Stroom |
49 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
13500 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD8038-12HBXE10A Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.