Orion OD1238-24LBXC ventilator
Artikelnummer:
OD1238-24LBXC
Orion Ventilatoren OD1238-24LBXC DC Ventilator vierkant 24V 0.87A 120x120x38mm 150CFM 48dBA 16W 3200RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$37,08
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD1238-24LBXC |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 130 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.87 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 54,6 dBA |
| Vermogen: | 16 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 3200 TPM |
| Serie: | OD1238-XC-serie |
| Speciale kenmerken: | Toerenteller |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 3200 TPM |
| Statische druk: | 0,4 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,74 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
54,6 dBA |
| Luchtstroom |
130 CFM |
| Stroom |
16 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
3200 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD1238-24LBXC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.