Orion OD4010-24HSS ventilator
Artikelnummer:
OD4010-24HSS
Orion Ventilatoren OD4010-24HSS DC Ventilator vierkant 24V 0.09A 40x40x10mm 6.7CFM 25dBA 6000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,79
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD4010-24HSS |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 9,2 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 in ; 41 x 41 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Verzegelde hoes |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.09 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 33,2 dBA |
| Vermogen: | 1.4 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 8000 TPM |
| Serie: | OD4010-SS-serie |
| Speciale kenmerken: | Toerenteller |
| Grootte: | 1,6 x 0,4 (40 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Statische druk: | 0,2 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,05 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
33,2 dBA |
| Luchtstroom |
9,2 CFM |
| Stroom |
1.4 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
6000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4010-24HSS Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.