Orion OD1238-48HB ventilator
Artikelnummer:
OD1238-48HB
Orion Ventilatoren OD1238-48HB DC ventilator vierkant 48V 0.2A 120x120x38mm 127CFM 47dBA 3000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD1238-48HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 124,1 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.2 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 44,1 dBA |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 2895 TPM |
| Serie: | OD1238-serie |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 3000 OMW/MIN |
| Statische druk: | 0,469 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,57 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44,1 dBA |
| Luchtstroom |
124,1 CFM |
| Spanning |
48 V |
| Toerental |
3000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD1238-48HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.