Orion OD4010-24HB01A ventilator
Artikelnummer:
OD4010-24HB01A
Orion OD4010-24HB01A 24V 0.06A 3-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,31
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Orion |
| Model: | OD4010-24HB01A |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 6000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.06A |
| Lawaai: | 25 dBA |
| Luchtstroom: | 7,0 CFM (0,198 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | OD4010 |
| Statische druk: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
25 dBA |
| Luchtstroom |
7,0 CFM (0,198 m?/min) |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
6000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4010-24HB01A Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.