Qualtek FAD1-04010BBHW11 Ventilator
Artikelnummer:
FAD1-04010BBHW11
Qualtek FAD1-04010BBHW11 5V 0.16A 0.8W 2wires Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$147,82
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Qualtek |
| Model: | FAD1-04010BBHW11 |
| spanning: | 5V |
| Snelheid (RPM): | 6000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.16A |
| Vermogen: | 0.8W |
| Lawaai: | 26 dBA |
| Luchtstroom: | 6,2 CFM (0,175 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | FAD1-04010 |
| Statische druk: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
26 dBA |
| Luchtstroom |
6,2 CFM (0,175 m?/min) |
| Stroom |
0.8W |
| Spanning |
5V |
| Toerental |
6000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Qualtek FAD1-04010BBHW11 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.