Orion OD3010-12HB ventilator
Artikelnummer:
OD3010-12HB
Orion Ventilatoren OD3010-12HB DC Vierkante ventilator 12V 11000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,64
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD3010-12HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 5 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,2 x 1,2 in ; 30 x 30 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.12 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 30,2 dBA |
| Vermogen: | 1.44 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 11000 TPM |
| Serie: | OD3010-serie |
| Grootte: | 1,2 x 0,4 (30 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 10000 RPM |
| Statische druk: | 0,21 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,02 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
30,2 dBA |
| Luchtstroom |
5 CFM |
| Stroom |
1.44 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
10000 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD3010-12HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.