Orion OD172SAPL-24HB ventilator
Artikelnummer:
OD172SAPL-24HB
Orion Ventilatoren OD172SAPL-24HB DC Ventilator Obround 24V 0.97A 172x150x38mm 225CFM 55dBA 4000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$89,92
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAPL-24HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 224,2 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.97 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 55,3 dBA |
| Vermogen: | 23.28 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 3950 RPM |
| Serie: | OD172SAPL-serie |
| Grootte: | 6,8 x 5,9 x 1,5 (172 x 150 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 4000 TPM |
| Statische druk: | 0,73 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 1,7 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55,3 dBA |
| Luchtstroom |
224,2 CFM |
| Stroom |
23.28 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
4000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAPL-24HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.