Orion OD3010-05HB ventilator
Artikelnummer:
OD3010-05HB
Orion Ventilatoren OD3010-05HB DC ventilator vierkant 5V 0.21A 30x30x10mm 5CFM 32dBA 11000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,49
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD3010-05HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 5 V |
| Luchtstroom: | 5 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,2 x 1,2 in ; 30 x 30 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.21 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 30,2 dBA |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 11000 TPM |
| Serie: | OD3010-serie |
| Grootte: | 1,2 x 0,4 (30 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 10000 RPM |
| Statische druk: | 0,21 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,02 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
30,2 dBA |
| Luchtstroom |
5 CFM |
| Spanning |
5 V |
| Toerental |
10000 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD3010-05HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.