Orion OA254AN-22-3TB ventilator
Artikelnummer:
OA254AN-22-3TB
Orion Ventilatoren OA254AN-22-3TB AC ventilator 230V 50/60Hz 254x89mm Rond 555CFM 35W 48dBA 1550RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA254AN-22-3TB |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 530 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 10 x 10 in ; 254 x 254 mm |
| Dikte bij benadering: | 3,5 in ; 89 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 45,5 dBA |
| Vermogen: | 35 W |
| RPM: | 1650 RPM |
| Serie: | Serie OA254AN |
| Grootte: | 10 x 3,5 (254 x 89) In. (mm) |
| Snelheid: | 1550 RPM |
| Statische druk: | 0,46 In (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 5,4 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
45,5 dBA |
| Luchtstroom |
530 CFM |
| Stroom |
35 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
1550 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA254AN-22-3TB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.