Orion OD254AP-24HB ventilator
Artikelnummer:
OD254AP-24HB
Orion Ventilatoren OD254AP-24HB DC Ventilator Vierkant 24V 254x89mm Rond 850CFM 64W 64dBA 2500RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$103,91
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD254AP-24HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 830 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 10 x 10 in ; 254 x 254 mm |
| Dikte bij benadering: | 3,5 in ; 89 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Huidige waardering: | 0.97 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 62,1 dBA |
| Vermogen: | 64 W |
| RPM: | 2450 RPM |
| Serie: | OD254AP-serie |
| Grootte: | 10 x 3,5 (254 x 89) In. (mm) |
| Snelheid: | 2500 TPM |
| Statische druk: | 0,79 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 4 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,1 dBA |
| Luchtstroom |
830 CFM |
| Stroom |
64 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
2500 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD254AP-24HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.