Orion OD2510-12HB ventilator
Artikelnummer:
OD2510-12HB
Orion Ventilatoren OD2510-12HB DC ventilator vierkant 12V 12000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,50
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD2510-12HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 2,7 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1 x 1 in ; 25 x 25 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.09 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -25 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 29,2 dBA |
| Vermogen: | 1.08 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 11500 TPM |
| Serie: | OD2510-serie |
| Grootte: | 1 x 0,4 (25 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 12000 TPM |
| Statische druk: | 0,27 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,02 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
29,2 dBA |
| Luchtstroom |
2,7 CFM |
| Stroom |
1.08 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
12000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD2510-12HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.