Orion OD254AP-12HB ventilator
Artikelnummer:
OD254AP-12HB
Orion Ventilatoren OD254AP-12HB DC ventilator vierkant 12V 254x89mm Rond 830CFM 60dBA 2400RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$124,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD254AP-12HB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 830 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 10 x 10 in ; 254 x 254 mm |
| Dikte bij benadering: | 3,5 in ; 89 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Huidige waardering: | 1.9 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 75 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -25 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 62,1 dBA |
| RPM: | 2450 RPM |
| Serie: | OD254AP-serie |
| Grootte: | 10 x 3,5 (254 x 89) In. (mm) |
| Snelheid: | 2400 RPM |
| Statische druk: | 0,79 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 4 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,1 dBA |
| Luchtstroom |
830 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
2400 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD254AP-12HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.