Orion OD2510-12MB ventilator
Artikelnummer:
OD2510-12MB
Orion Ventilatoren OD2510-12MB DC ventilator vierkant 12V 10000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD2510-12MB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 2,2 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1 x 1 in ; 25 x 25 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.08 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -25 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 24,4 dBA |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 9250 RPM |
| Serie: | OD2510-serie |
| Grootte: | 1 x 0,4 (25 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 10000 RPM |
| Statische druk: | 0,2 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,02 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
24,4 dBA |
| Luchtstroom |
2,2 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
10000 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD2510-12MB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.