Orion OD180APL-48LB ventilator
Artikelnummer:
OD180APL-48LB
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 180mm L x 180mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$98,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD180APL-48LB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 300,0 CFM (8,40m³/min) |
| Lawaai: | 46,1 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 15.4 W |
| RPM: | 2150 TPM |
| Breedte: | 65,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD180APL |
| Afmetingen: | Vierkant - 180mm L x 180mm H |
| Statische druk: | 0,580 in H2O (144,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR 48V 180 X180X65MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 180mm L x 180mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.300A |
| Spanningsbereik: | 28 ~ 52 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
46,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD180APL-48LB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.