Orion OD172SAP-48HHTB01A ventilator
Artikelnummer:
OD172SAP-48HHTB01A
Ventilator Tubeaxial 48VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 3 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$68,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAP-48HHTB01A |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 300,0 CFM (8,40m³/min) |
| Lawaai: | 56,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 49.4 W |
| RPM: | 3850 RPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD172SAP |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,950 in H2O (237,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X51MM 48VDC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 48VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 3 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.03A |
| Spanningsbereik: | 40 ~ 52 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
56,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAP-48HHTB01A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.