Orion OD180APL-24MB ventilator
Artikelnummer:
OD180APL-24MB
Orion Ventilatoren OD180APL-24MB DC Vierkante ventilator 180x180x65mm 24V 375CFM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$114,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD180APL-24MB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 375 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 7,1 x 7,1 in ; 180 x 180 mm |
| Dikte bij benadering: | 2,6 in ; 66 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Geluidsniveau: | 53,4 dBA |
| RPM: | 2800 TPM |
| Serie: | OD180APL-serie |
| Statische druk: | 0,7 in (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Gewicht: | 3,2 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
53,4 dBA |
| Luchtstroom |
375 CFM |
| Spanning |
24 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD180APL-24MB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.