Orion OA80AP-11-3TB ventilator
Artikelnummer:
OA80AP-11-3TB
Orion ventilatoren OA80AP-11-3TB AC ventilator 115V 50/60Hz 80x80x38mm 17CFM 5W 18dB 1600RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA80AP-11-3TB |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 16 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 20,1 dBA |
| Vermogen: | 5 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 1725 RPM |
| Serie: | OA80AP-serie |
| Speciale kenmerken: | Alle metalen |
| Grootte: | 3,2 x 1,5 (80 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 1950 RPM |
| Statische druk: | 0,09 In (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,7 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
20,1 dBA |
| Luchtstroom |
16 CFM |
| Stroom |
5 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
1950 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA80AP-11-3TB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.