Orion OD172SAPL-48HB10 ventilator
Artikelnummer:
OD172SAPL-48HB10
Orion Ventilatoren OD172SAPL-48HB10 DC ventilator 48V 0.48A 172x150x38mm Obround 225CFM 55dBA 4000RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$81,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD172SAPL-48HB10 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 225 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Dubbele bal |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.48 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 55 dBA |
| Vermogen: | 23.04 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | OD127AP-serie |
| Grootte: | 6,8 x 5,9 x 1,5 (172 x 150 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 4000 TPM |
| Statische druk: | 0,73 in H2O (182 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
55 dBA |
| Luchtstroom |
225 CFM |
| Stroom |
23.04 W |
| Spanning |
48 V |
| Toerental |
4000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD172SAPL-48HB10 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.