Orion OA172SAP-22-1TBXC(SF) ventilator
Artikelnummer:
OA172SAP-22-1TBXC(SF)
Orion ventilatoren OA172SAP-22-1TBXC(SF) AC ventilator Salt Fog 172x150x55mm 230VAC 38W 3400RPM 293CFM 60dB Terminal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$96,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA172SAP-22-1TBXC(SF) |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 293 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,7 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2,2 in ; 56 mm |
| Type lager: | Dubbele bal |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.17 A |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Geluidsniveau: | 60 dBA |
| Vermogen: | 38 W |
| Serie: | OA172SAP-serie |
| Snelheid: | 3400 TPM |
| Statische druk: | 0,9 in H2O (224 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Terminals |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
60 dBA |
| Luchtstroom |
293 CFM |
| Stroom |
38 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
3400 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA172SAP-22-1TBXC(SF) Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.