Orion OD127-48LLB ventilator
Artikelnummer:
OD127-48LLB
Orion Ventilator OD127-48LLB DC 48V 127X38mm 107CFM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127-48LLB |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 107 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5 x 5 in ; 127 x 127 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Serie: | OD127-serie |
| Beëindiging: | Draadkabels |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luchtstroom |
107 CFM |
| Spanning |
48 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127-48LLB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.