Orion OD127-24HHBXC ventilator
Artikelnummer:
OD127-24HHBXC
Orion Ventilator OD127-24HHBXC DC 24V 127X38mm 242CFM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD127-24HHBXC |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 242 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 5 x 5 in ; 127 x 127 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Serie: | OD127-serie |
| Beëindiging: | Draadkabels |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luchtstroom |
242 CFM |
| Spanning |
24 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD127-24HHBXC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.