Orion OA825AP-11-3TB ventilator
Artikelnummer:
OA825AP-11-3TB
Orion ventilatoren OA825AP-11-3TB AC ventilator 115V 80x80x25mm 16CFM 4W 19dBA 1900RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,43
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA825AP-11-3TB |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 17 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 19,5 dBA |
| Vermogen: | 4 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 2100 TPM |
| Serie: | Serie OA825AP |
| Grootte: | 3,2 x 1 (80 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 1900 RPM |
| Statische druk: | 0,12 In (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,57 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
19,5 dBA |
| Luchtstroom |
17 CFM |
| Stroom |
4 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
1900 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA825AP-11-3TB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.