Orion OA5920-12TB ventilator
Artikelnummer:
OA5920-12TB
Orion ventilatoren OA5920-12TB AC ventilator 120V 50/60Hz 172x150x51mm Obround 180CFM 41W 55dBA Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA5920-12TB |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 195 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.6 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 55,2 dBA |
| Vermogen: | 28 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 3075 TPM |
| Serie: | OA5920-serie |
| Grootte: | 6,8 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 3000 OMW/MIN |
| Statische druk: | 0,38 in (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 2 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
55,2 dBA |
| Luchtstroom |
195 CFM |
| Stroom |
28 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
3000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA5920-12TB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.