COMAIR ROTRON MS12B3 Ventilator
Artikelnummer:
MS12B3
Comair Rotron MS12B3 12V 580mA 7W ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$40,34
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Comair Rotron |
| Model: | MS12B3 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 2900 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 580 mA |
| Vermogen: | 7W |
| Lawaai: | 49,5 dBA |
| Luchtstroom: | 110,0 CFM (3,11 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,252 in H2O (62,8 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
49,5 dBA |
| Luchtstroom |
110,0 CFM (3,11 m/min) |
| Stroom |
7W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
2900 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “COMAIR ROTRON MS12B3 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.