Sunon EEC0382B2-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
EEC0382B2-000U-A99
Sunon EEC0382B2-000U-A99 24V 0,215A 5,2W 2wires Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$46,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | EEC0382B2-000U-A99 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 2600 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.215A |
| Vermogen: | 5.2W |
| Lawaai: | 44 dBA |
| Luchtstroom: | 116,0 CFM (3,28 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Kenmerken: | AutoRestart |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | DR MagLev? |
| Statische druk: | 0,260 in H2O (64,8 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44 dBA |
| Luchtstroom |
116,0 CFM (3,28 m/min) |
| Stroom |
5.2W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
2600 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon EEC0382B2-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.