Sunon MF80251V1-1000U-G99 Ventilator
Artikelnummer:
MF80251V1-1000U-G99
SUNON MF80251V1-1000U-G99 12V 1.44W 3draads ventilator 80*80*25MM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,94
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | MF80251V1-1000U-G99 |
| Snelheid (RPM): | 3200 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 33,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 41,0 CFM (1,15 m/min) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Serie: | MagLev? MF |
| Statische druk: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 80X25MM VAPO 12VDC |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Dampdragend? |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Vermogen (watt): | 1.44W |
| Huidige waardering: | 0.120A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
33,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
41,0 CFM (1,15 m/min) |
| Toerental |
3200 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon MF80251V1-1000U-G99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.