Delta AFB0812SH ventilator
Artikelnummer:
AFB0812SH
DELTA AFB0812SH 12V 0,51A 4-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,55
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Model: | AFB0812SH |
| Snelheid (RPM): | 4000 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 40,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 46,6 CFM (1,30 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Serie: | AFB |
| Statische druk: | 0,267 in H2O (66,5 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X25,4MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13 VDC |
| Vermogen (watt): | 4.08W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Huidige waardering: | 0.340A |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0812SH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.