Sunon ME60151V1-000U-G99 ventilator
Artikelnummer:
ME60151V1-000U-G99
SUNON ME60151V1-000U-G99 12V 1.92W 3-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,63
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | ME60151V1-000U-G99 |
| RPM: | 5400 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Luchtstroom: | 25,2 CFM (0,706m³/min) |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Serie: | MagLev庐 ME |
| Statische druk: | 0,150 in H2O (37,3 Pa) |
| Lawaai: | 36,2 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 60X15MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Andere namen: | 259-1709 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Vapo-Drager鈩?/td> |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Vermogen (watt): | 1.92W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158掳F (-10 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.160A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
36,2 dB(A) |
| Luchtstroom |
25,2 CFM (0,706m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon ME60151V1-000U-G99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.