Globe Motors D59-B20A-05W4-000 Ventilator
Artikelnummer:
D59-B20A-05W4-000
Globe Motors D59-B20A-05W4-000 24V DC 0,95A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$85,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | D59-B20A-05W4-000 |
| Grootte: | 5,91 x 6,8 x 2 (150,1 x 172,7 x 50,8) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Fabrikant: | Globe Motors |
| Luchtstroom: | 240 CFM (6796 L/Min.) |
| Serie: | DC serie |
| Afmetingen: | 6,8 x 5,9 x 2 In. (172 x 150 x 51 mm) |
| Geluidsniveau: | 58 dBA |
| Snelheid: | 3350 RPM |
| Productkenmerk: | Attribuut Waarde |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 In. (172 x 150 mm) |
| Dikte bij benadering: | 2 In. (51 mm) |
| Spanningswaarde: | 24 VDC |
| Configuratie: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
240 CFM (6796 L/Min.) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D59-B20A-05W4-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.