MULTICOMP MC36273 Ventilator
Artikelnummer:
MC36273
MULTICOMP MC36273 12V 445mA ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,54
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | MULTICOMP |
| Model: | MC36273 |
| spanning: | 12V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 445 mA |
| Lawaai: | 44,5 dBA |
| Luchtstroom: | 108,2 CFM (3,063 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “MULTICOMP MC36273 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.