Qualtek FAD1-12025CBMW12 ventilator
Artikelnummer:
FAD1-12025CBMW12
Qualtek FAD1-12025CBMW12 12V 0.16A 1.92W 2wires Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,92
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Qualtek |
| Model: | FAD1-12025CBMW12 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 2050 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.16A |
| Vermogen: | 1.92W |
| Lawaai: | 38 dBA |
| Luchtstroom: | 81,0 CFM (2,29 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | FAD1-12025 |
| Statische druk: | 0,113 in H2O (28,1 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
38 dBA |
| Luchtstroom |
81,0 CFM (2,29 m/min) |
| Stroom |
1.92(w) |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
2050 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Qualtek FAD1-12025CBMW12 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.