Sanyo MC35101V1-000U-G99 ventilator
Artikelnummer:
MC35101V1-000U-G99
SUNON MC35101V1-000U-G99 12V 0.72W 3-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,33
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | MC35101V1-000U-G99 |
| RPM: | 9500 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Luchtstroom: | 7,0 CFM (0,196m³/min) |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Serie: | MagLev庐 MC |
| Statische druk: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 35X10MM |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 35mm L x 35mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Vapo-Drager鈩?/td> |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Vermogen (watt): | 720mW |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158掳F (-10 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.060A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
7,0 CFM (0,196m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo MC35101V1-000U-G99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.