NMB 08025SA-12R-AL Ventilator
Artikelnummer:
08025SA-12R-AL
NMB 08025SA-12R-AL 12V 0,50A 3-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 08025SA-12R-AL |
| RPM: | 4500 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corp. |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Luchtstroom: | 60,0 CFM (1,68m³/min) |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Serie: | 08025SA |
| Statische druk: | 0,330 in H2O (82,2 Pa) |
| Lawaai: | 42,0 dB |
| Beschrijving: | VENTILATOR 12VDC 80X25MM 3WR |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Andere namen: | 3110SB-04W-B89-B00 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Vermogen (watt): | 3.84W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158掳F (-10 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.50A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
42,0 dB |
| Luchtstroom |
60,0 CFM (1,68m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 08025SA-12R-AL Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.