MULTICOMP MC33868 Ventilator
Artikelnummer:
MC33868
MULTICOMP MC33868 24V 415mA 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,98
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | MULTICOMP |
| Model: | MC33868 |
| spanning: | 24V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 415 mA |
| Lawaai: | 48 dBA |
| Luchtstroom: | 137,7 CFM (3,9 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Lager: | Vapo |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “MULTICOMP MC33868 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.