Sunon EEC0384B1-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
EEC0384B1-000U-A99
Sunon EEC0384B1-000U-A99 48V 0,203A 9,7W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,80
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | EEC0384B1-000U-A99 |
| spanning: | 48V |
| Snelheid (RPM): | 3100 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.203A |
| Vermogen: | 9.7W |
| Lawaai: | 48 dBA |
| Luchtstroom: | 138,0 CFM (3,90 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Kenmerken: | AutoRestart |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | DR MagLev? |
| Statische druk: | 0,360 in H2O (89,7 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48 dBA |
| Luchtstroom |
138,0 CFM (3,90 m/min) |
| Stroom |
9/7W |
| Spanning |
48V |
| Toerental |
3100 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon EEC0384B1-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.