Sunon MC20100V2-000U-G99 ventilator
Artikelnummer:
MC20100V2-000U-G99
Sunon ventilatoren MC20100V2-000U-G99 DC ventilator 5V 20x20x10mm 1.5CFM 20dBA 0.78W 14000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MC20100V2-000U-G99 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 5 V |
| Luchtstroom: | 1,5 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 0,8 x 0,8 in ; 20 x 20 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Type lager: | Vapo |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.155 A |
| Geluidsniveau: | 20 dBA |
| Vermogen: | 0.78 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | MC-serie |
| Grootte: | 0,8 x 0,4 (20 x 10) In. (mm) |
| Snelheid: | 14000 TPM |
| Statische druk: | 0,2 in H2O (49,8 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 5.5 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
20 dBA |
| Luchtstroom |
1,5 CFM |
| Stroom |
0.78 W |
| Spanning |
5 V |
| Toerental |
14000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MC20100V2-000U-G99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.