Sunon KD2406PHS1.GN ventilator
Artikelnummer:
KD2406PHS1.GN
Sunon Ventilatoren KD2406PHS1.GN DC Ventilator 24V 60x60x15mm 21CFM 2.1W 36dBA 4300RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | KD2406PHS1.GN |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 21 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 2,4 x 2,4 in ; 60 x 60 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,6 in ; 15 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.086 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Geluidsniveau: | 36 dBA |
| Vermogen: | 2.1 W |
| Serie: | KD-serie |
| Grootte: | 2,36 x 0,6 (60 x 15) In. (mm) |
| Snelheid: | 4300 TPM |
| Statische druk: | 0,18 in H2O (44,8 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 44 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
36 dBA |
| Luchtstroom |
21 CFM |
| Stroom |
2.1 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
4300 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon KD2406PHS1.GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.