MULTICOMP MC19672 ventilator
Artikelnummer:
MC19672
MULTICOMP MC19672 240V 70mA ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$37,99
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | MULTICOMP |
| Model: | MC19672 |
| spanning: | 240V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 70mA |
| Lawaai: | 39 dBA |
| Luchtstroom: | 29 CFM (0,821 m?/min) |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Lager: | Mouw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “MULTICOMP MC19672 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.